Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Taniec dla dorosłych

– grupowe dla kobiet 18+, GCK w Łajskach – czwartki 19.30-21. Koszt: 90 min x 1 w tyg. – 150 zł/mies. Prowadzenie: Karina Warnel-Żakowska.W ramach zajęć będziemy pracować nad ogólnorozwojowym warsztatem, treningiem kondycyjnym i siłowym, wzbogaconym o stretching. Zajęcia przeznaczone dla dorosłych i młodzieży 16+.

Zajęcia są alternatywą dla standardowych zajęć fitness, bądź treningu na siłowni. Skupiają się na ogólnorozwojowym warsztacie tanecznym, treningu kondycyjnym i siłowym, wzbogaconym o stretching i ćwiczenia relaksacyjne.
W trakcie zajęć realizowane będą choreografie oparte na takich stylach jak: taniec nowoczesny, broadway jazz, commercial dance, latino solo. Zajęcia zapewniają kreatywną formę spędzania wolnego czasu, dzięki której dodatkowo pielęgnujemy kondycję naszego ciała.


Dołącz do tanecznej i artystycznej sekcji Ośrodka Kultury w Wieliszewie! Rozwijaj swój taneczny potencjał, zakochaj się w tańcu i pokochaj w nim siebie. Wsłuchaj się w rytm swojego ciała i daj się roztańczyć! Znajdź swoje miejsce na scenie :)