Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Koncert Chóru JUBILUS

Serdecznie zapraszamy na sentymentalną podróż muzyczną, w którą zabiorą na artyści Chóru Wychowanków hm. Władysława Skoraczewskiego JUBILUS. Po odbiór bezpłatnych wejściówek zapraszamy od 8 maja do biura Gminnego Centrum Kultury w Łajskach.
Artyści Chóry JUBILUS nie po raz pierwszy zawitają w gościnne wieliszewskie progi. W zeszłym roku swoim występem uświetnili święto 80-latków z Łajsk, zorganizowane przy współudziale Koła Seniora z Łajsk. W repertuarze zespołu znajdują się między innymi pieśni patriotyczne, powstańcze, piosenki biesiadne, warszawskie, filmowe z okresu dwudziestolecia międzywojennego i międzynarodowe.

W swoim dotychczasowym dorobku Chór JUBILUS ma m.in. wiele koncertów patriotyczno-niepodległościowych, ubarwianych poezją, koncerty harcerskie i powstańcze. Słuchacze podkreślają niezwykłą atmosferę panującą podczas wszystkich koncertów. Artyści zachęcają bowiem podczas swoich występów do wspólnego śpiewania, a publiczność, dzięki aktywnemu uczestnictwu, na długo zapamiętuje wspólny występ.

Zapraszamy 19.05 o godz. 19.00 do sali widowiskowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie.
Bezpłatne wejściówki od 8 maja do odbioru w biurze GCK w Łajskach.
Umieszczono: 28.04.2023 r., godz. 14.16