Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Spektakl dla dzieci „Świąteczny List”

Przed nami zimowa, bajkowa opowieść Teatru Bajaderka o rozmarzonej Ludmiłce i niesfornym elfie, który został wybrany świątecznym listonoszem. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym, w pełną przygód świąteczną wyprawę na Biegun Północny, gdzie w lśniącym Świątecznym Miasteczku toczą się przygotowania do najważniejszego dnia w roku!
Zmierzmy się z Bałwanem Oskarem w bitwie na śnieżki, rozwiążmy słowne zagadki Mądrej Sowy oraz odważymy się zapytać Starego Wilka o drogę. A wszystko po to, by dostarczyć list z niecodziennym przesłaniem! Dowiemy się, jak go poprawnie napisać i zaadresować oraz czego sobie życzą pod choinką dzieci na świecie. Poznamy sekret jego mocy i dowiemy się, ile znaczy dla Świętego Mikołaja oraz co się stanie, kiedy jeden ważny list do Niego nie dotrze…

11 grudnia (sobota), godz. 17, Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona - bezpłatne bilety od 1 grudnia w GCK w Łajskach (godziny otwarcia kasy) oraz na ok.wieliszew.pl (zakładka KUP BILET, cena za transakcję 1 zł)
 

Umieszczono: 29.11.2021 r., godz. 10.25