Jesteś tutaj:

Główna treść strony

"8 kobiet" - spektakl Teatru Hurragram

Osiem kobiet zamkniętych w jednym domu i każda z nich podejrzana o morderstwo. Każda ma motyw i wszystkie kłamią. Kto zabił? Czy to klasyczny kryminał, czy opowieść o kobiecości w jej różnych odsłonach, wymiarach, temperamentach i tajemnicach? By się o tym przekonać, zapraszamy do Sali Klenczona w Wieliszewie w niedzielę 5 marca, o godz. 17. Bilety (15 zł) dostępne od lutego na naszej stronie internetowej (zakładka KUP BILET) lub w biurze GCK w Łajskach (w godz. pracy kasy).

Spektakl „8 Kobiet” Roberta Thomasa – komedia kryminalna w jednym akcie, to świetnie przyjęta na lokalnych scenach produkcja grupy teatralnej "Hurragram", działającej w Nowodworskim Ośrodku Kultury od października 2011 roku. Spektakl nagrodzono m.in. 2. miejscem w ramach VIII edycji festiwalu teatrów amatorskich w Pułtusku. Fani francuskiego kina z pewnością kojarzą tę historię z doskonałego filmu Françoisa Ozona pod tym samym tytułem, w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. z Catherine Deneuve). Zapraszamy nie tylko z okazji Dnia Kobiet!

Reżyseria: Marcin Turek
Obsada: Agnieszka Bielecka, Marzena Wandachowicz, Agnieszka Magier, Alicja Przytulska, Agnieszka Chowaniec, Katarzyna Kowalczyk, Grażyna Rostkowska, Katarzyna Wojciechowska

fot. NOK
Umieszczono: 01.02.2023 r., godz. 11.58