Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Słowo, Książka, Ekologia, cz. 1 – spotkanie autorskie z Justyną Kierat dla dzieci i całych rodzin

Przed nami 3 plenerowe spotkania, których motywem przewodnim będą książki i ekologia. Na wszystkie zapraszamy do Parku Świętojańskiego w Wieliszewie - nad Jeziorem Wieliszewskim. Pierwsze spotkanie już w najbliższa sobotę, 3 lipca*, o godz. 17 - zapraszamy zwłaszcza najmłodszych i całe rodziny, ale nie tylko! Spotkamy się z Justyną Kierat, autorką książek „Pszczoły miodne i niemiodne” oraz „Mrówki małe i duże”. W programie animacje o tematyce ekologicznej oraz wakacyjna akcja uwalniania i wymiany książek – przynieście książki na wymianę, zabierzcie książki za darmo do domów! Zapraszamy wszystkich miłośników książek, miodu i przyrody! *W razie niepogody, spotkamy się w pobliskiej hali sportowej!
Justyna Kierat – absolwentka biologii i ochrony środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim (gdzie w ramach projektu badawczego bada pszczoły), zajmuje się edukacją przyrodniczą, głównie o pszczołach i ptakach, prowadząc wykłady i warsztaty dla dzieci i dorosłych, tworząc materiały edukacyjne o tematyce przyrodniczej, prowadząc bloga „Pod kreską” oraz w ramach ruchu Nauka dla Przyrody. Ilustratorka i autorka książek przyrodniczych: „Pszczoły miodne i niemiodne”(książka tłumaczona również na czeski i słowacki), „Mrówki małe i duże”, „Atlas zwierząt”, „Edukolorowanka o ptakach” i „Edukolorowanka obserwatora ptaków”, „Ryjcio”, „Ziarna, pestki, orzechy, czyli te niesamowite nasiona”.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zalew Zegrzyński.
"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".


Umieszczono: 30.06.2021 r., godz. 09.02

Przed nami

pnwtśrczptsond
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Bilety na wydarzenia kupisz również na stronie naszego partnera

biletyna.pl https://biletyna.pl/Wieliszew

Wspierają nas

  • Gmina Wieliszew
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • Samorząd Województwa Mazowieckiego
  • Mazowiecki Instytut Kultury
  • Powiat Legionowski
  • Heron Property Polska Sp. z o.o.
  • TBS Wieliszew Sp. z o.o.
  • Gaz System SA
  • Windsor Hotel****