Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Wielkanocne warsztaty ONLINE - Kogucik i Kurka

Zapraszamy do udziału w wielkanocnych warsztatach online z Joanną Szymańską-Wajer. Będzie to wyjątkowa okazja do własnoręcznego wykonania oryginalnej ozdoby (koguta i kurki) na wielkanocny stół lub do święconki - samodzielnie lub z całą rodziną! Zapraszamy w sobotę 27 marca o godz. 16 na kanał OK Wieliszew w serwisie youtube.com i fanpage facebook.com/okwieliszew! Dla tych, którzy zdecydują się spędzić z nami sobotnie popołudnie mamy zachętę - prosimy o przesłanie zdjęć Waszych prac na adres kultura@wieliszew.pl (dopisek KOGUCIK I KURKA), najpiękniejsze nagrodzimy! Czekamy do 6 kwietnia!

Co musimy przygotować? (do kupienia w większości sklepów papierniczych / plastycznych, lub skompletowania w domu): sznurek bistorowy 2mm/3mm, filc (czerwony, zielony, biały, żółty), stożek styropianowy, klej, pędzelek, oczy (możemy kupić gotowe lub zrobić je samodzielnie), szpilki, nożyczki, ołówek, linijka.

Uwaga niespodzianka – prosimy o przesłanie zdjęć Waszych prac na adres kultura@wieliszew.pl (dopisek KOGUCIK I KURKA), najpiękniejsze nagrodzimy! Czekamy do 6 kwietnia!

Zapraszamy świątecznie!


Umieszczono: 16.03.2021 r., godz. 18.39