Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Przedłużenie obostrzeń w kulturze do 14 lutego

Do 14 lutego 2021 r. przedłużono ograniczenia w działalności kulturalnej (wyjątkiem są galerie sztuki i muzea, które ponownie otwierają swoje podwoje – z zachowaniem reżimu sanitarnego). Zajęcia stacjonarne w budynku Gminnego Centrum Kultury w Łajskach pozostają zawieszone. Biblioteka Publiczna Gminy Wieliszew i jej filie pozostają otwarte, udostępniając swoje księgozbiory stacjonarnie w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy o śledzenie strony www.ok.wieliszew.pl oraz facebook.com/okwieliszew, gdzie informujemy na bieżąco o sytuacji i dzielimy się z Państwem kulturalnymi propozycjami on-line.
Komunikat MKDNiS o otwarciu muzeów i galerii

Do 14 lutego 2021 r. przedłużono ograniczenia w działalności kulturalnej (wyjątkiem są galerie sztuki i muzea, które ponownie otwierają swoje podwoje – z zachowaniem reżimu sanitarnego). Zajęcia stacjonarne w budynku Gminnego Centrum Kultury w Łajskach pozostają zawieszone. Część zajęć indywidualnych (wokalne, gry na gitarze, perkusji i fortepianie) odbywa się w formule on-line. Kontakt z biurem możliwy jest telefonicznie (22 782 20 02; 539 304 536) bądź mailowo (kultura@wieliszew.pl) w godzinach 9-16 od poniedziałku do piątku. W przypadku konieczności wizyty w budynku GCK w Łajskach prosimy o jej tel. umówienie. Prosimy o śledzenie strony www.ok.wieliszew.pl oraz facebook.com/okwieliszew, gdzie informujemy na bieżąco o sytuacji i dzielimy się z Państwem kulturalnymi propozycjami on-line.

Biblioteka Publiczna Gminy Wieliszew i jej filie udostępniają swoje księgozbiory stacjonarnie, działając w ścisłym reżimie sanitarnym. Możliwe są wypożyczenia i zwrot książek, do odwołania zamknięte pozostają czytelnie oraz wolny dostęp do księgozbioru i czasopism. Odwiedzających biblioteki obowiązują maseczki, rekomendujemy również korzystanie z rękawiczek. Dzięki akcji „Książka na wynos” możliwe jest wypożyczenie książek w bezpieczny sposób – po telefonicznym zamówieniu wybranych pozycji, można je odebrać bezkontaktowo w ustalonej porze. Księgozbiór on-line dostępny jest na stronie www.szukamksiążki.pl/SkNewWeb/astart/862 Godziny otwarcia i numery telefonów do placówek w Janówku, Michałowie-Reginowie, Skrzeszewie i Wieliszewie mogą Państwo sprawdzić na stronie ok.wieliszew.pl w zakładce BIBLIOTEKI. Od 30.11. obowiązuje nowy nr tel. Biblioteki Publicznej w Skrzeszewie – 692 712 033.
Umieszczono: 28.01.2021 r., godz. 13.47