Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych ONLINE

Po burzliwych obradach naszego Jury prezentujemy Państwu wyniki świątecznego konkursu wokalnego
W konkursie wzięło udział 219 uczestników z całej Polski! Po burzliwych obradach Jury podjęło niełatwą decyzję o wyłonieniu laureatów i przyznaniu kilku wyróżnień.

Występy oceniało Jury w składzie:
-Katarzyna Ignaciuk
-Mikołaj Zwoliński
-Rafał Odrobina
Występy wszystkich laureatów będzie można obejrzeć 27 grudnia o godzinie 18 na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Wieliszewie- Serdecznie Zapraszamy !

DUETY


2003+

I miejsce - Adam Jakubiec i Paweł Pietraszko
II miejsce - Zuzanna Jakubiec i Karolina Golec
Wyróżnienie - Paulina Stocka i Marcin Naskręt

2004-2007

I miejsce - Klaudia Kutyba i Natalia Kubiak
II miejsce - Joanna Denis i Paulina Czerwińska

2008-2010
II miejsce -Elżbieta Stachura i Artur Droś
III miejsce - Lena Winiarska i Łucja Winiarska

2011-2014

II miejsce - Magdalena Wojtas i Patrycja Jajko
Wyróżnienie - Wiktoria Skóra i Ewelina Skóra


ZESPOŁY

DOROŚLI

I miejsce - Studio Art
II miejsce - Farciary
III miejsce - Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”
Wyróżnienie: In Tono
Wyróżnienie: Po Sąsiedzku
Wyróżnienie: Chór Cantores Adalberti

MŁODZIEŻ

I miejsce - Sweet Voices
II miejsce - Fama
III miejsce - Trio Jedyneczki
Wyróżnienie - Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
Wyróżnienie - Sing


SOLIŚCI

2003+

I miejsce - Nina Kumorek przy akompaniamencie zespołu Nona and Company (Mateusz Klein i Adam Penkała)
II miejsce - Oliwia Moczydłowska
II miejsce - Zuzanna Dworakowska
III miejsce - Dobromiła Ogińska-Broniszewska
Wyróżnienie: Alicja Czajkowska
Wyróżnienie: Kinga Bodzak

2004-2007

I miejsce - Aleksandra Wójtowicz
I miejsce - Gabrysia Łukasik
II miejsce - Klaudia Kutyba,
II miejsce - Maciej Golian
III miejsce - Mateusz Subocz
Wyróżnienie:
– Julia Sankowska
– Mikołaj Gajowy
– Ida Szebla
– Jakub Sadowski
– Julia Szeluga
– Julia Tłuczkiewicz

2008-2010

I miejsce - Ewelina Matejko
I miejsce - Natalia Lemantowicz
II miejsce - Julia Nowicka
II miejsce - Aleksandra Juchniewicz
III miejsce - Emilia Głodek
Wyróżnienia:
-Elżbieta Stachura,
-Sara Niemczyk,
-Stanisław Sawicki

2011-2014

I miejsce - Pola Zawadzka
II miejsce - Maja Walkiewicz
II miejsce - Natan Gryga
III miejsce - Maria Żuberek
Wyróżnienie
– Oliwia Dziewa
– Bartosz Chołota
– Eliza Zdanowicz
– Lena Wójcik
– Kalina Piłka

Nagroda specjalna Dyrektora Ośrodka Kultury w Wieliszewie


-Zespół Folklorystyczny "Marynia" Wronieckiego Ośrodka Kultury

Podziękowanie za udział i wytrwałość

-Karolina Dudzińska


Umieszczono: 22.12.2020 r., godz. 15.11

Przed nami

pnwtśrczptsond
    123
4578910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Bilety na wydarzenia kupisz również na stronie naszego partnera

biletyna.pl https://biletyna.pl/Wieliszew

Wspierają nas

  • Gmina Wieliszew
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • Samorząd Województwa Mazowieckiego
  • Mazowiecki Instytut Kultury
  • Powiat Legionowski
  • Heron Property Polska Sp. z o.o.
  • TBS Wieliszew Sp. z o.o.
  • Gaz System SA
  • RSJ HOUSE Sp. z o.o.
  • Windsor Hotel****