Jesteś tutaj:

Główna treść strony

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Zaczarowany Fortepian" – pierwszy raz ON-LINE!

Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Zaczarowany Fortepian”, który po raz pierwszy przeprowadzimy w formule ON-LINE. Zgłoszenia nadsyłać można do 4 czerwca br. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.
Konkurs, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Wieliszewie, jest ogólnopolską imprezą dla młodych pianistów, nieuczęszczających do szkół muzycznych i niebędących ich absolwentami. Jego celem jest prezentacja dorobku artystycznego pianistów amatorów, ich zmotywowanie do dalszego rozwoju oraz poszerzenie znajomości literatury fortepianowej.

Organizując pierwszy raz edycję ON-LINE, Organizator konkursu chce popularyzować nowe narzędzie do upowszechniania kultury, jakim się Internet.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych:
I kategoria – do 9 roku życia
II kategoria – 10-13 lat
III kategoria – 14-17 lat
IV kategoria – osoby powyżej 18 roku życia

Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest przesłanie na adres e-mail: kultura@wieliszew.pl, poprzez serwer zewnętrzny (www.wetransfer.com) wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz nagranego materiału wideo (obraz i dźwięk) z wykonanym utworem muzycznym. Materiał wideo powinien być w rozdzielczości maksymalnej 1920x1080 pikseli, zakodowany w jednym z formatów: mp4, mpg, mov oraz w rozmiarze nieprzekraczającym 2GB. Szczegółowe informacje znajdziecie w zamieszczonym poniżej regulaminie.Umieszczono: 15.05.2020 r., godz. 14.38