Jesteś tutaj:

Główna treść strony

ROZTAŃCZONY MALUCH - ogłaszamy nabór do tanecznej grupy dziecięcej!

Ogłaszamy nabór do grupy tanecznej dla pełnych energii, roztańczonych urwisów wieku od 5 do 7 lat. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu – w środy w godz. 17.30-18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach. Poprowadzi je Karina Warnel, która skupi się na zaszczepieniu w najmłodszych prawdziwej miłości do tańca i zagospodarowaniu ich nieposkromionej i niespożytej energii. Kontakt i wszelkie szczegóły dot. zajęć pod tel. 512 257 201, e-mail: karina.warnel@gmail.com
- Skupimy się na zaszczepieniu w najmłodszych prawdziwej miłości do tańca i zagospodarowaniu ich nieposkromionej i niespożytej energii - zachęca Karina Warnel. Zajęcia pozytywnie wpłyną na rozwój kreatywności, koordynacji, sprawności fizycznej, poczucia rytmu. A przede wszystkim będą niezastąpioną formą zabawy i integracji w gronie rówieśników!

Karina Warnel – utalentowana tancerka jazzowa, współzałożyciel i choreograf w Teatrze Muzycznym Pod Pretekstem, tancerka Teatru Tańca Jazzgot, absolwentka Łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku Musical – specjalność Choreografia i techniki tańca. Od 2017 roku prowadzi w Wieliszewie sekcję tańca jazzowego dla dzieci.

Kontakt i wszelkie szczegóły dot. zajęć pod tel. 512 257 201, e-mail: karina.warnel@gmail.com


 
Umieszczono: 29.01.2020 r., godz. 19.18