Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Abelard Giza wystąpił w Wieliszewie

Komplet widzów obejrzał pierwszy tegoroczny stand-up zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Wieliszewie.
26 stycznia br. wypełniona po brzegi przezabawnymi żartami „piniata” rozstała rozbita przez trzech wykonawców, którzy wystąpili w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie. 

Przed „daniem głównym” podawanym tego niedzielnego wieczoru, przystawkę zaserwowali stand-uperzy Kuba Śliwa Śliwiński oraz Mateusz Petryka, rozśmieszając i rozgrzewając publiczność do czerwoności. 

Doskonale przygotowane teksty, urozmaicone o nutkę improwizacji wprawiły zebraną widownia w bardzo dobry humor, która Gromkimi brawami przywitała scenarzystę, autora tekstów komediowych, Lidera Kabaretu Limo Abelarda Gizę.

Komik od pierwszych chwil na scenie żartował z różnych aspektów życia codziennego, a cały zaprezentowany program „Piniata”, doprowadził publiczność do łez będących skutkiem nieustającego śmiechu. 

Publika owacjami na stojąco podziękowała wykonawcom za dużą dawkę pozytywnej energii i zaprosiła ich na kolejny występ w Wieliszewie.

Kolejne wydarzenia tego typu są w przygotowaniu, o których Ośrodek Kultury w Wieliszewie będzie informował poprzez stronę internetową www.ok.wieliszew.pl
Umieszczono: 27.01.2020 r., godz. 11.05