Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Koncert bez barier – Monika Kuszyńska w Sali Klenczona

Laureatka Superjedynki i reprezentantka Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji. Znana przede wszystkim ze współpracy z zespołem Varius Manx, z którym wydała trzy albumy studyjne: „Eta”, „Eno” i „Emi”. Od roku 2009 r. kontynuująca karierę solową (w 2012 r. wydała album „Ocalona”). Popularna piosenkarka i autorka tekstów Monika Kuszyńska wystąpi w ramach powiatowych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych na wyjątkowym Koncercie bez barier w sobotę 30 listopada 2019 r. o godz. 18 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie. Bezpłatne zaproszenia dla osób ze specjalnymi potrzebami i ich opiekunów!
Bezpłatne zaproszenia wyłącznie dla osób ze specjalnymi potrzebami i ich opiekunów można otrzymać w siedzibie Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie (ul. Sikorskiego 11, budynek B).

Zapraszają organizatorzy – Powiat Legionowski, Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie oraz Ośrodek Kultury w Wieliszewie.


Umieszczono: 22.11.2019 r., godz. 14.31