Jesteś tutaj:

Główna treść strony

PIK ogłasza konkurs na LIST DO POLSKI!

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Powiatowa Instytucja Kultury ogłasza konkurs na LIST DO POLSKI! Termin nadsyłania prac 31 października. Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego w ramach obchodów tegorocznego Święta Niepodległości.
Co chcielibyście Jej przekazać? Wyrazy miłości? Szacunku? A może chcielibyście się z Nią podzielić swoimi niepokojami? Albo zapewnić, że robicie wszystko, żeby w Waszej ojczyźnie działo się jak najlepiej? Czy pamiętacie o Jej niełatwej historii? Czy myślicie o przyszłości kolejnych pokoleń Polaków? Może chcielibyście Ją za coś przeprosić? Albo za coś Jej podziękować? O coś zapytać? 11 listopada obchodzimy święto uzyskania przez Polskę niepodległości, odzyskania samostanowienia po latach niewoli. Cieszmy się! Świętujmy!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
1. Napisz list, którego słowa kierujesz do Polski.
2. Prześlij go do nas na adres e-mail: konkurs@pik.legionowski.pl lub dostarcz do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 31 października 2019 r. (włącznie).

Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego przez nas w tym roku z okazji Święta Niepodległości.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez organizatora jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Uczestnicy, których prace zostaną wykorzystane do działań Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, wyrażają zgodę na upublicznienie (w tym opublikowanie) imienia i nazwiska autora/ autorki pracy. Organizator informuje, iż wybrane prace biorące udział w konkursie mogą zostać udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0 ‒ z możliwością dowolnego wykorzystywania w celach niekomercyjnych, pod warunkiem wpisania imienia i nazwiska autora/ autorki oraz informacji o licencji. Udział w konkursie równoznaczny jest z oświadczeniem autora/ autorki o udzieleniu zgody organizatorowi konkursu na udostępnienie prac na licencji: Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0. Szczegółowe informacje o tej licencji są dostępne na stronie http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/.
W związku z organizacją konkursu należy zapoznać się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, dostępną na stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl w zakładce O NAS.
Umieszczono: 11.10.2019 r., godz. 15.37