Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Bezpłatne warsztaty ceramiczne 55+ w GCK w Łajskach

Zapraszamy mieszkańców Gminy Wieliszew w wieku 55 lat i starszych na bezpłatne warsztaty ceramiczne w ramach projektu „Kultura na 55 z plusem” dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, które odbędą się w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach w trzech terminach: 17 i 24 września oraz 1 października, w godz. 15-16.30 (grupa I) i 17-18.30 (grupa II). Zapisy poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie i jego dostarczenie do biura GCK w Łajskach – ilość miejsc ograniczona (25 osób).
Wypełnij formularz zgłoszeniowy*
(wypełnione zgłoszenie należy dostarczyć do biura GCK w Łajskach, ul. Moniuszki 2/róg Nowodworskiej lub przesłać na adres mailowy: kultura@wieliszew.pl)

Wszelkie szczegóły pod nr tel. +48 792 990 114
Warsztaty organizowane są przez Fundację Artystyczną Wylepiarnia, a jednym z lokalnych partnerów jest Ośrodek Kultury w Wieliszewie (projekt obejmuje teren gmin: Jabłonnę, Nieporęt, Wieliszew, Serock, Pomiechówek i Strzegowo). Zajęcia odbywać się będą w gminnych ośrodkach kultury lub innych miejscach do tego przystosowanych, a każda z grup liczyć będzie po 25 osób w wieku 55+w każdej z gmin partnerskich. Każdy z uczestników będzie miał możliwość uczestniczenia w serii trzech zajęć po 90 minut każde: lepienie z gliny, szkliwienie oraz techniki Mayco.

Celem projektu współfinansowanego ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, jest wyrównywanie szans oraz stymulowanie rozwoju seniorów w wieku 55+. Zajęcia ceramiczne z elementami terapii ręki rozwijają zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz naszą kreatywność.


Umieszczono: 10.09.2019 r., godz. 12.53