Jesteś tutaj:

Główna treść strony

"Zaczarowany fortepian" - lista przesłuchań

Przedstawiamy listę uczestników przesłuchań konkursowych VI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Zaczarowany Fortepian”. Start 24 maja o godz. 10.00 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (ul. Moniuszki 2 / róg Nowodworskiej).
10.00 otwarcie konkursu

10.05 prezentacje uczestników konkursu w I kategorii (do 9 lat):
1. Nel Latawska (start indywidualny, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
2. Lidia G. (start indywidualny, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
3. Klara G. (start indywidualny, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
4. Jan Bardadyn (Węgrowski Ośrodek Kultury, nauczyciel: Maja Rumocka)
5. Dorota Świniarska (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
6. Ilija Piotrowski (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
7. Michalina Woźniak (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Michał Jung)

10.40 prezentacje uczestników konkursu w II kategorii (10-13 lat):
1. Lena Wolszczak (Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie, nauczyciel: Natalia Niemiec)
2. Zuzanna Adamowicz (Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie, nauczyciel: Ludwika Szymańska)
3. Hanna Bielecka (Społeczne Ognisko Artystyczne w Sobótce przy Stowarzyszeniu Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu, nauczyciel: Paweł Melka)
4. Julia Niemiec (Społeczne Ognisko Artystyczne w Sobótce przy Stowarzyszeniu Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu, nauczyciel: Paweł Melka)
5. Emilia Winnicka (Ośrodek Kultury w Wieliszewie, nauczyciel: Katarzyna Ignaciuk)
6. Maja Szymańska (start indywidualny, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
7. Zofia Witkowska (start indywidualny, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
8. Amelia Kowal (Węgrowski Ośrodek Kultury, nauczyciel: Maja Rumocka)
9. Anna Piotrowska (Węgrowski Ośrodek Kultury, nauczyciel: Maja Rumocka)
10. Lena Łozowska (Węgrowski Ośrodek Kultury, nauczyciel: Maja Rumocka)
11. Maria Grodzka (Ośrodek Kultury w Wieliszewie, nauczyciel: Katarzyna Ignaciuk)
12. Piotr Waleszczyński (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
13. Zuzanna Mulik (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
14. Julia Roman (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)
15. Gabriela Kozłowska (Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, nauczyciel: Marzena Pietkiewicz)

12.20 prezentacje uczestników konkursu w III kategorii (14-17 lat):

1. Jakub Pontek (start indywidualny, nauczyciel: Irena Jacenko)
2. Michał Wiertelak (Społeczne Ognisko Artystyczne w Sobótce przy Stowarzyszeniu Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu, nauczyciel: Paweł Melka)
3. Martyna Myszkowska (start indywidualny, nauczyciel: Maja Rumocka)
4. Julia Laube (Ośrodek Kultury w Wieliszewie, nauczyciel: Katarzyna Ignaciuk)
5. Katarzyna Kornel (Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie, nauczyciel: Ludwika Szymańska)

13.15 prezentacje uczestników konkursu w IV kategorii (pow. 18 lat):
1. Wiktoria Sochocka (Ośrodek Kultury w Wieliszewie, nauczyciel: Katarzyna Ignaciuk)

Około 13.30 ogłoszenie wyników konkursu.
Możliwe zmiany (konsultowane z uczestnikami) w programie przed i w trakcie trwania Konkursu.

Do zobaczenia!
Umieszczono: 23.05.2019 r., godz. 16.25