Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Magiczny Dzień Dziecka - wieczór z iluzjonistą w Sali Klenczona

Zapraszamy na niesamowitą przygodę dla dzieci i dorosłych, która przeniesie Was w świat magii - wyjątkowy wieczór z iluzjonistą Damianem Spętanym, półfinalistą Mam Talent! Sobota 1 czerwca, godz. 17, Sala Koncertowa Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie. Bilety w cenie 20 zł dostępne w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz na portalu ewejsciowki.pl. Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Zapraszamy na wspaniałą podróż do magicznego świata czarów! Obserwując pokaz iluzjonisty oraz biorąc w nim czynny udział dzieciaki rozwijają swoją wyobraźnię i spostrzegawczość, a dziesiątki kolorowych rekwizytów przyciągają uwagę młodego, wymagającego widza. Efekty magiczne oczywiście nie udałyby się, gdyby nie pomoc młodych widzów, którzy razem z czarodziejem wykonują magiczne gesty i wypowiadają magiczne zaklęcia. Gwarantowana świetna zabawa i masa uśmiechu, również na twarzach dużych dzieci!

Damian Spętany to popularny iluzjonista znany z telewizyjnych ekranów, na których jego magiczne sztuczki mogliśmy podziwiać w półfinale programu rozrywkowego "Mam talent". - Zacząłem swoją przygodę z iluzją dawno temu jako mały chłopiec, gdy oglądałem telewizyjne show Davida Copperfielda. 


Umieszczono: 17.05.2019 r., godz. 20.53