Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Archiwum aktualności

Wykaz publikowanych aktualności.
Ustawienia wyszukiwania

Rok: 2019, Miesiąc: Czerwiec

 • Ikona

  Promyki na Białorusi – Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny w Brasławiu
  (Zam: 24.06.2019 r., godz. 10.00)

  W dniach 30 maja – 6 czerwca Zespół Tańca Ludowego „Promyki” gościł na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Tradycyjnej „Brasławskie Żarnice”, który był jednym z punktów oficjalnej wizyty Starosty Legionowskiego Roberta Wróbla w ramach partnerskiej współpracy zagranicznej. Wizyta polskiej delegacji była okazją do spotkań z liczną na tym obszarze białoruską Polonią.
 • Ikona

  GCK nieczynne
  (Zam: 19.06.2019 r., godz. 14.00)

  W dniach 20-23.06.2019 GCK nieczynne
 • Ikona

  Czytelnicze zmagania po raz piąty
  (Zam: 18.06.2019 r., godz. 14.00)

  „Piątka z zakątka” Krystyny Drzewieckiej, „Mała Księżniczka” Frances Hodgson Burnett oraz „Panna z mokrą głową” Kornela Makuszyńskiego - czytelniczą wiedzą na temat tych lektur popisywali się uczestnicy 5. edycji Gminnego Konkursu Wiedzy o Książce, który odbył się w piątek 14 czerwca w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach. Publikujemy wyniki zmagań.
 • Ikona

  Piknik kulturalny na zakończenie roku
  (Zam: 10.06.2019 r., godz. 18.00)

  Zapraszamy członków wszystkich sekcji (i ich instruktorów) działających w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach, a także ich rodziny, do udziału w "Pikniku Kulturalnym" organizowanym w poniedziałek 17 czerwca o godz. 18 na patio GCK w Łajskach. W programie atrakcje przygotowane przez poszczególne sekcje, zabawy ruchowe i umysłowe, animacje, dmuchaniec dla najmłodszych, wata cukrowa i wspólny grill! Zapewniamy napoje, kiełbaski, pieczywo i zapraszamy wszystkich gości do wzbogacenia wspólnego menu małym co nieco (sałatki, dodatki, słodkości - podzielmy się swoimi specjalnościami!). Zabierzcie koce, swoje ulubione gry plenerowe i wakacyjny nastrój!
 • Ikona

  KINO OTWARTE w Sali Klenczona: „Zimna wojna” – projekcja filmu i spotkanie z twórcami
  (Zam: 10.06.2019 r., godz. 13.00)

  Na jeden z najgłośniejszych i najczęściej nagradzanych polskich filmów ostatnich lat zaprosimy w ramach popularnego cyklu KINO OTWARTE, znanego dotychczas ze spotkań w sali legionowskiego ratusza. Gościem spotkania będą Martyna Mańkowska i Mateusz Składanowski – tancerze Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”, którzy wcielili się w role członków filmowego zespołu „Mazurek”. Zapraszamy do Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie w czwartek 27 czerwca o godz. 19 – wstęp wolny!
 • Ikona

  „Nie wywołuj Lisy z lasu” po raz trzeci w Sali Klenczona
  (Zam: 03.06.2019 r., godz. 16.00)

  Bilety na dwa premierowe pokazy (25 i 26 maja) najnowszej produkcji Teatru Pod Pretekstem rozeszły się tradycyjnie błyskawicznie (na pierwszy z nich w ciągu doby!) wypełniając Salę Koncertową im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie do ostatniego miejsca. Tych z Państwa, dla których zabrakło miejsca, zapraszamy na trzecią odsłonę – w niedzielę 30 czerwca o godz. 18. Bilety w cenie 25 zł dostępne w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz serwisie internetowym ewejsciowki.pl!