Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Archiwum aktualności

Wykaz publikowanych aktualności.
Ustawienia wyszukiwania

Rok: 2020, Miesiąc: Maj

 • Ikona

  „Wieliszewski landszaft” – zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!
  (Zam: 22.05.2020 r., godz. 15.30)

  Nie dane nam było nacieszyć się w pełni tegoroczną wiosną, wielu z nas z utęsknieniem spoglądało w kierunku lasów i terenów zielonych, których na terenie Gminy Wieliszew nie brakuje. Z tym większym zapałem ruszyliśmy na łono przyrody, kiedy tylko pojawiła się taka możliwość.
 • Ikona

  VI Gminny Konkurs Wiedzy o Książce – wyniki quizu ON-LINE
  (Zam: 18.05.2020 r., godz. 10.00)

  W przeprowadzonym w formule on-line „VI Gminnym Konkursie Wiedzy o Książce”, do którego zaprosiliśmy w piątek 15 maja na zakończenie Tygodnia Bibliotek, wzięło udział blisko dwudziestu internautów podzielonych na trzy kategorie wiekowe.
 • Ikona

  VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Zaczarowany Fortepian" – pierwszy raz ON-LINE!
  (Zam: 15.05.2020 r., godz. 14.20)

  Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Zaczarowany Fortepian”, który po raz pierwszy przeprowadzimy w formule ON-LINE. Zgłoszenia nadsyłać można do 4 czerwca br. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.
 • Ikona

  Informacja o pracy Ośrodka Kultury w Wieliszewie
  (Zam: 14.05.2020 r., godz. 14.00)

  Przedstawiamy najnowsze informację związane z zawieszeniem działalności kulturalnej.
 • Ikona

  Festiwal Piosenki ON-LINE "Piosenka jest dobra na wszystko". AKTUALIZACJA
  (Zam: 06.05.2020 r., godz. 15.00)

  Zachęcamy do wzięcia udziału w pierwszym wydarzeniu ON-LINE organizowanym przez Ośrodek Kultury w Wieliszewie. "Piosenka jest dobra na wszystko" to festiwal adresowany do każdego z Was. Na prośbę internautów, w tym mieszkańców Gminy Wieliszew, Organizator festiwalu podjął decyzje o zmianie terminu wydarzenia, co równoznaczne jest z ze zmianą terminu nadsyłania nagrań i kart zgłoszeniowych.
 • Ikona

  VI Gminny Konkurs Wiedzy o Książce ON-LINE
  (Zam: 05.05.2020 r., godz. 15.00)

  Ruszamy z kolejnym wydarzeniem w ramach "Kulturalnych piątków" organizowanych przez Ośrodek Kultury w Wieliszewie. Z przyjemnością zapraszamy młodzież szkolną do wzięcia udziału w VI Gminny Konkurs Wiedzy o Książce (edycja ON-LINE).
 • Ikona

  Kort tenisowy w GCK ponownie otwarty!
  (Zam: 04.05.2020 r., godz. 15.00)

  Ośrodek Kultury w Wieliszewie informuje, że zgodnie z decyzją Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego i Minister Sportu Danuty Dmowskiej - Andrzejuk z dnia 29 kwietnia 2020 r., dnia 4 maja 2020 r. mogą zostać udostępnione obiekty infrastruktury sportowej o charakterze otwartym.